//szumera-owplaza.pl/wp-content/uploads/2018/09/18821321-sand-at-the-beach-with-towels-and-toys.jpg

O Ośrodku

Witamy w Rodzinnym Ośrodku Wypoczynkowym PLAŻA...

... który jest przyjazny rodzinom z dziećmi i zapewni wypoczynek zarówno dorosłym jak i ich mniejszym i większym pociechom.

Ośrodek PLAŻA znajduje się na uboczu, pośród sosnowego lasu, niecałe 750 m od morza w otoczeniu innych ośrodków z domkami, co buduje relaksacyjny klimat spędzania wakacji poza miastem.

  • Do naszego ośrodka można przyjechać ze swoimi zwierzętami.
  • Naszym wczasowiczom zapewniamy bezpłatny parking i Wi-Fi.
  • Gwarantujemy udany wypoczynek, miłą i rodzinną atmosferę!
  • Zapraszamy do zakładki „Aktualności” gdzie znajdą Państwo informacje na temat bieżącego sezonu.

Lokalizacja oraz fakt, że teren ośrodka jest ogrodzony umożliwiają rodzinom z dziećmi bezpieczny wypoczynek, a atrakcje takie jak plac zabaw i prowadzone w sezonie wakacyjnym animacje dla dzieci sprawią, że pociechy spędzą aktywnie czas, a rodzice złapią oddech.

Do dyspozycji gości mamy drewniane domki letniskowe 2-6 osobowe o różnym rozkładzie i standardzie (więcej w zakładce „Galeria”). Każdy domek jest wyposażony w aneks kuchenny (kuchenka gazowa, lodówka, podstawowe naczynia), w łazienkę z prysznicem oraz telewizor. Ponadto każdy domek ma zadaszony taras, na którym można wygodnie usiąść i odpocząć, a także rozpalić grilla.

Nasz ośrodek usytuowany jest w Stegnie- miejscowości położonej na terenie Żuław Wiślanych, nad Zatoką Gdańską, w rejonie Mierzei Wiślanej. Są to tereny atrakcyjne nie tylko przyrodniczo, ale także historycznie dlatego zachęcamy by na czas wypoczynku pozostać w trybie offline dla łączy komunikacyjnych i dać sobie szansę aktywnego spędzenia czasu z rodziną (więcej w zakładce „Atrakcje Okolicy”).

Osoby ceniące sobie ciszę i spokój zapraszamy natomiast w II połowie maja, w czerwcu oraz na początku września, kiedy to ruch turystyczny jest mniejszy, a zakwaterowanie w atrakcyjniejszych cenach.